Hakkımızda

Yalıtım işi bizim mesleğimiz. 24 Yılı aşkın süredir çalışma hayatımızda, bu sektörün, satışında, pazarlamasında, uygulamasında, aynı şekilde, inşaat sektörünün bir çok alanında, aktif olarak bulunan iki arkadaş olarak, 2021 Ocak ayında, kendi şirketimizi kurduk. Hayallerimizin peşinden giderek, kaliteli bir hizmet anlayışını benimseyerek, dünyanın en kaiteli markaları ile anlaştık. Tedarik zincirinin ana parçası olarak, müşterilerimize, en kaliteli ve teknolojik ürünleri sunmak için, iyi bir ekip kurduk. Çünkü biz bu işin temelinden geliyoruz. Her alanda edindiğimiz tecrübeyi paydaşlarımız ve milletimizle paylaşmak için, sizlere artık daha yakınız.

Çatı kaplamaları, yapı kimyasalları, su ve ısı yalıtımı, beton katkıları, iç ve dış cephe boyaları, mobilya ve endüstriyel boyalar gibi, sunduğumuz hizmetlerde, ihtiyacınız olan, tüm ekipmanları barındırıyoruz. Bu sayede sizlere doğrudan ürün tedariki sağlayarak, maliyetlerinizi minimuma indiriyoruz. Ekibimiz her daim teknolojiyi takip ettiğinden, klasik ve eski sistemlerden ziyade, avrupa ve bir çok gelişmiş ülkede uygulanan teknik, yöntem ve malzemeleri, birinci sınıf kalite ile, uygulama ve satışını gerçekleştiriyoruz. Yüksek performanslı ve uzun ömürlü malzemeleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sizlere, gerek toptan, gerekse perakende olarak, tüm ürün ve hizmetlerimizi, en hızlı ve en kaliteli yoldan ulaştırmak, birinci hedefimizdir. Tüm keşif ve fiyatlandırmalarımız ücretsiz olup, sizler için en uygun çözümü üretip, maksimum düzeyde enerji verimliliğini sağlıyoruz. 

Yaptığımız izolasyon çözümleri ile, Avrupanın bir çok şehrinde kullanılan, 1. sınıf kaliteli ve teknolojik ürünlerin satış ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Samsun ve çevresine sunduğumuz hizmetleri yakından görmek, bir fiyat teklifi almak için sizi iletişime ve merkezimize bir kahve içmeye bekliyoruz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.